Kordon Tıp Sağlık Araç ve Gereçleri Ltd. Şti.

Çiğli / İzmir
  Firma No: #552317
Medikal & Kozmetik


Ünvan: Kordon Tıp Sağlık Araç ve Gereçleri Ltd. Şti.
Kordon Tıp
Adres:
10006/1 Sok. No:43 A.O.S.B
Çiğli / İzmir / Türkiye
Kordon Tıp Kordon Tıp
Fax: +90 (232) 3486090

Sponsorlu Bağlantılarm
Kordon Tıp Kordon Tıp Kordon Tıp
Yetkili: Cem Özdamar

Kordon Tıp Firması Nerede? Nasıl Gidilir?

Medikal alanda faliyet gösteren firmamız Etilen oksit gaz sterilizatörü ve kartuşlarının üretiminin yanı sıra Sterilizasyon Sarf malzemeleri ile Hasta Transfer Sisteminin üretimini yapmaktadır ürünlerimiz Üniversite Raporlu, EN ISO 13485 Medikal Ürün Güvenlik Sistem ve akredite kuruluş CE belgeli olup sertifikalar Türkak tarafından da onaylıdır. İzmir genel merkez olmak üzere yaygın bayi ağı ile Türk Standartları Enstitüsü Hizmet Yeterlilik ve Sanayi ve Ticaret Bakanlığı Satış Sonrası Hizmet Yeterlilik belgeli Teknik Servis hizmetleri ile tüm yurda satış ve satış sonrası hizmetlerini başarıyla ulaştırmaktadır.


Kordon Tıp firması İzmir ilinin Çiğli ilçesinde bulunmaktadır. Kordon Tıp adresi; 10006/1 Sok. No:43 A.O.S.B Çiğli İzmir Türkiye şeklindedir.

Medikal & Kozmetik sektöründe faaliyet gösteren firma için Kordon Tıp telefon numarası 2323486060  faks numarası 2323486090 olarak kayıtlıdır.

Ayrıca www.kordontip.com internet sitesi üzerinden veya info@kordontip.com adresine e-posta göndererek Kordon Tıp firmasına ulaşabilirsiniz. Firmadaki yetkili kişi ismi: Cem Özdamar

Yukarıdaki haritada Kordon Tıp firmasının yaklaşık konumu gösterilmiştir. Firmanın tam konumuna ulaşmak için yazılan adresi navigasyon cihazınıza girebilir veya firmayı telefon ile arayarak yol tarifi isteyebilirsiniz.

Benzerlerine Göz Atın: Medikal & Kozmetik

Geri bildiriminiz iletiliyor, lütfen bekleyin....
  
  

* Haritayı nasıl ekleyeceğinizi öğrenmek için tıklayın.

* Bildirimleriniz özenle değerlendirilmekte ve en geç 3 iş günü içerisinde gerekli düzeltmeler yapılmaktadır. Başvurunuz sonucundaki değişiklikleri takip etmek için bu sayfayı bir süre sonra tekrar ziyaret edin.

* Başka bir konuda iletişime geçmek için iletişim sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.