Korkmazbey Hayvancılık İşletmeleri

Tomarza / Kayseri
  Firma No: #551939
Diğer Sektörler


Ünvan: Korkmazbey Hayvancılık İşletmeleri
Korkmazbey Hayvancılık
Adres:
Hacıpaşa Mah. No:85
Tomarza / Kayseri / Türkiye
Korkmazbey Hayvancılık
Sponsorlu Bağlantılarm
Korkmazbey Hayvancılık Korkmazbey Hayvancılık Korkmazbey Hayvancılık
Yetkili: Yasin Bey

Korkmazbey Hayvancılık Firması Nerede? Nasıl Gidilir?

Stratejik önemdeki hayvancılıkta öncü,yerli gen kaynaklarını koruyan, kalitesiyle rekabeti artıran, dinamizmi ve güvenilirliği yüksek bir kurumdur. Özellikle nesli tükenme noktasına gelen Halep Keçisi üretimi ile ülkeye yep yeni bir vizyon katmıştır.Türkiye’nin en büyük Safkan Halep Keçisi üreticisidir.


Korkmazbey Hayvancılık firması Kayseri ilinin Tomarza ilçesinde bulunmaktadır. Korkmazbey Hayvancılık adresi; Hacıpaşa Mah. No:85 Tomarza Kayseri Türkiye şeklindedir.

Diğer Sektörler sektöründe faaliyet gösteren firma için Korkmazbey Hayvancılık telefon numarası  5355177829 olarak kayıtlıdır.

Ayrıca www.korkmazbey.com internet sitesi üzerinden veya ferid.bayramov9999@gmail.com adresine e-posta göndererek Korkmazbey Hayvancılık firmasına ulaşabilirsiniz. Firmadaki yetkili kişi ismi: Yasin Bey

Yukarıdaki haritada Korkmazbey Hayvancılık firmasının yaklaşık konumu gösterilmiştir. Firmanın tam konumuna ulaşmak için yazılan adresi navigasyon cihazınıza girebilir veya firmayı telefon ile arayarak yol tarifi isteyebilirsiniz.

Benzerlerine Göz Atın: Diğer Sektörler

Geri bildiriminiz iletiliyor, lütfen bekleyin....
  
  

* Haritayı nasıl ekleyeceğinizi öğrenmek için tıklayın.

* Bildirimleriniz özenle değerlendirilmekte ve en geç 3 iş günü içerisinde gerekli düzeltmeler yapılmaktadır. Başvurunuz sonucundaki değişiklikleri takip etmek için bu sayfayı bir süre sonra tekrar ziyaret edin.

* Başka bir konuda iletişime geçmek için iletişim sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.