Köse Yapı İnşaat A.Ş.

Karesi / Balıkesir
  Firma No: #551675
İnşaat & Emlak & Dekorasyon


Ünvan: Köse Yapı İnşaat A.Ş.
Köse Yapı
Adres:
Atatürk Mah. Bandırma Cad. No:67/A
Karesi / Balıkesir / Türkiye
Köse Yapı
Sponsorlu Bağlantılarm
Köse Yapı Köse Yapı Köse Yapı Köse Yapı Köse Yapı
Köse Yapı Firması Nerede? Nasıl Gidilir?

KÖSE YAPI A.Ş. Balıkesir’in en köklü inşaat firmalarından biri olarak 1981 yılından bu yana doğayla ve çevreyle barışık, bulunduğu bölgeye değer katan, inşa  ettiği nitelikli yaşam alanları ile öncü ve yenilikçi bir firma olarak hizmet vermektedir.

Aile şirketi olarak faaliyetine devam eden KÖSE YAPI A.Ş., projelendirmeden anahtar teslimine dek uzanan sürecin her aşamasında önemli bir marka değeri yaratmak konusunda başarıya ulaşmıştır.

Hedeflerimize ulaştıkça, başardıkça yeni hedefler belirledik. Oluşturduğumuz konseptlerde aileleri konut sahibi yaparken onları en yüksek kaliteyle buluşturduk.

Her zaman gerçekçi adımlar attık.
Yapılarımız firmamızın garantisi altındadır. Tüm sorunlara teknik ekibimiz ile birlikte anında çözüm sunarız. En üst yöneticiden en alt birimimize kadar tüm çalışanlarımız sıfır hatayı hedeflemektedir.

Ekip çalışmamız sayesinde verimliliği en üst seviyede tutarız. Tüm projelerimizi söz verdiğimiz zamanda bitiririz.

Yapılarımızda yenilikçi tasarımlarımız ile fark yaratırız.
Üretimin her safhasında yüksek teknolojiden yararlanırız.

Güven ve kalitede rakip tanımayız.

İş mükemmelliğini gerçekleştirmek, güvenli yaşam alanları inşa etmek KÖSE YAPI A.Ş. çalışanları olarak hepimizin görevidir.

ÇALIŞMA  ANLAYIŞIMIZ

Öncü
Yenilikçi
Kalite
Güven

Siz Değerli Dostlarımızla Uzun Yıllar Daha İleriye Yürümek Dileğiyle..


Köse Yapı firması Balıkesir ilinin Karesi ilçesinde bulunmaktadır. Köse Yapı adresi; Atatürk Mah. Bandırma Cad. No:67/A Karesi Balıkesir Türkiye şeklindedir.

İnşaat & Emlak & Dekorasyon sektöründe faaliyet gösteren firma için Köse Yapı telefon numarası 2662439665  olarak kayıtlıdır.

Ayrıca www.koseinsaat.com.tr internet sitesi üzerinden veya info@koseinsaat.com.tr adresine e-posta göndererek Köse Yapı firmasına ulaşabilirsiniz. 

Yukarıdaki haritada Köse Yapı konumu gösterilmiştir. Harita üzerinden "Daha Büyük Haritayı Görüntüle" yazısına tıklayarak telefonunuzdan firmaya navigasyon açabilirsiniz.

Benzerlerine Göz Atın: İnşaat & Emlak & Dekorasyon

Geri bildiriminiz iletiliyor, lütfen bekleyin....
  
  

* Haritayı nasıl ekleyeceğinizi öğrenmek için tıklayın.

* Bildirimleriniz özenle değerlendirilmekte ve en geç 3 iş günü içerisinde gerekli düzeltmeler yapılmaktadır. Başvurunuz sonucundaki değişiklikleri takip etmek için bu sayfayı bir süre sonra tekrar ziyaret edin.

* Başka bir konuda iletişime geçmek için iletişim sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.