Kromaş Yüzey İşlem Çapak Alma Makineleri ve Vibrasyon Parlatma

Bayrampaşa / İstanbul
  Firma No: #553217
Diğer Sektörler


Ünvan: Kromaş Yüzey İşlem Çapak Alma Makineleri ve Vibrasyon Parlatma
Kromaş Yüzey
Adres:
Muratpaşa Mah. Uluyol Cad. İstanbul Tower No: 17-19 Kat:14 D:65
Bayrampaşa / İstanbul / Türkiye
Kromaş Yüzey
Sponsorlu Bağlantılarm
Kromaş Yüzey Kromaş Yüzey Kromaş Yüzey
Yetkili: İsmail Bey

Kromaş Yüzey Firması Nerede? Nasıl Gidilir?

Hayatımıza değer katan, dokunduğumuz, gördüğümüz, kullandığımız birçok şeye, makine ve teknolojisiyle parlaklık, estetik ve fonksiyonalite sağlayan Kromaş, Türkiye’de yüzey işlem sektörünün öncüsü olarak 1993 yılında kuruldu. 2014 yılında dünyanın yüzey işlem çözümlerinde en büyük firmalarından biri olan Rösler Group bünyesine katılan Kromaş, yüzey işlem konusunda sunduğu teknoloji ve çözümlerle hayatı daha kolay ve keyifli hale getirme gayreti içerisinde çalışmalarını sürdürüyor.


Kromaş Yüzey firması İstanbul ilinin Bayrampaşa ilçesinde bulunmaktadır. Kromaş Yüzey adresi; Muratpaşa Mah. Uluyol Cad. İstanbul Tower No: 17-19 Kat:14 D:65 Bayrampaşa İstanbul Türkiye şeklindedir.

Diğer Sektörler sektöründe faaliyet gösteren firma için Kromaş Yüzey telefon numarası 2126137350  olarak kayıtlıdır.

Ayrıca www.kromas.com.tr internet sitesi üzerinden veya info@kromas.com adresine e-posta göndererek Kromaş Yüzey firmasına ulaşabilirsiniz. Firmadaki yetkili kişi ismi: İsmail Bey

Yukarıdaki haritada Kromaş Yüzey firmasının yaklaşık konumu gösterilmiştir. Firmanın tam konumuna ulaşmak için yazılan adresi navigasyon cihazınıza girebilir veya firmayı telefon ile arayarak yol tarifi isteyebilirsiniz.

Benzerlerine Göz Atın: Diğer Sektörler

Geri bildiriminiz iletiliyor, lütfen bekleyin....
  
  

* Haritayı nasıl ekleyeceğinizi öğrenmek için tıklayın.

* Bildirimleriniz özenle değerlendirilmekte ve en geç 3 iş günü içerisinde gerekli düzeltmeler yapılmaktadır. Başvurunuz sonucundaki değişiklikleri takip etmek için bu sayfayı bir süre sonra tekrar ziyaret edin.

* Başka bir konuda iletişime geçmek için iletişim sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.