LND Legal Experts Hukuki Danışmanlık

Çankaya / Ankara
  Firma No: #552017
Hizmet & Eğitim & Bilişim


Ünvan: LND Legal Experts Hukuki Danışmanlık
LND Legal
Adres:
Ceyhun Atuf Kansu Cad. No:33
Çankaya / Ankara / Türkiye
LND Legal LND Legal
Fax: +90 (312) 4806433

Sponsorlu Bağlantılarm
LND Legal LND Legal LND Legal
Yetkili: Cemil Çilek
LND Legal LND Legal
LND Legal Firması Nerede? Nasıl Gidilir?

Temelleri 1999 yılında atılan hukuk ve danışmanlık büromuz, günümüzde Londra, Ankara ve İstanbul ofislerimizle,  etik ilkelere bağlı kalmak koşuluyla, sonuç odaklı çözümler üretmektir.
Hukuki hizmetlerimiz yanında uzman arkadaşlarımızla birlikte, Ankara Antlaşması vizesi ile İngiltere’ye yerleşip şirket kurma, oturum izni alma gibi her türlü hukuki konularda müvekkillerimize danışmanlık hizmeti vermektedir.


LND Legal firması Ankara ilinin Çankaya ilçesinde bulunmaktadır. LND Legal adresi; Ceyhun Atuf Kansu Cad. No:33 Çankaya Ankara Türkiye şeklindedir.

Hizmet & Eğitim & Bilişim sektöründe faaliyet gösteren firma için LND Legal telefon numarası 3124806433  faks numarası 3124806433 olarak kayıtlıdır.

Ayrıca www.lndlegal.com internet sitesi üzerinden veya info@lndlegal.com adresine e-posta göndererek LND Legal firmasına ulaşabilirsiniz. Firmadaki yetkili kişi ismi: Cemil Çilek

Yukarıdaki haritada LND Legal konumu gösterilmiştir. Harita üzerinden "Daha Büyük Haritayı Görüntüle" yazısına tıklayarak telefonunuzdan firmaya navigasyon açabilirsiniz.

Benzerlerine Göz Atın: Hizmet & Eğitim & Bilişim

Geri bildiriminiz iletiliyor, lütfen bekleyin....
  
  

* Haritayı nasıl ekleyeceğinizi öğrenmek için tıklayın.

* Bildirimleriniz özenle değerlendirilmekte ve en geç 3 iş günü içerisinde gerekli düzeltmeler yapılmaktadır. Başvurunuz sonucundaki değişiklikleri takip etmek için bu sayfayı bir süre sonra tekrar ziyaret edin.

* Başka bir konuda iletişime geçmek için iletişim sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.