Mega Kurye Online Kurye Servisi

Üsküdar / İstanbul
  Firma No: #552160
Lojistik & Depolama


Ünvan: Mega Kurye Online Kurye Servisi
Mega Kurye
Adres:
Bahçelievler Mah. Kocaman Sok. No:7
Üsküdar / İstanbul / Türkiye
Mega Kurye
Sponsorlu Bağlantılarm
Mega Kurye Mega Kurye Mega Kurye
Yetkili: Rıdvan Bey

Mega Kurye Firması Nerede? Nasıl Gidilir?

Megakurye kurye ihtiyacı olan insanlar ile kuryeleri bir araya getiren web sitesi hizmetidir. Gönderiler sistem tarafından en yakın kuryelere atanır kuryeler en kısa sürede gönderiniz teslim alıp güvenli bir şekilde adrese teslim eder. Megakurye iş yükünüze ortak olur, Kargonuzun günlerce beklemesine gerek yok kuryelerimiz en kısa zamanda teslimatı gerçekleştirip sizlere bildirir.


Mega Kurye firması İstanbul ilinin Üsküdar ilçesinde bulunmaktadır. Mega Kurye adresi; Bahçelievler Mah. Kocaman Sok. No:7 Üsküdar İstanbul Türkiye şeklindedir.

Lojistik & Depolama sektöründe faaliyet gösteren firma için Mega Kurye telefon numarası 2163081683  olarak kayıtlıdır.

Ayrıca www.megakurye.com internet sitesi üzerinden veya ridvan.rda5@gmail.com adresine e-posta göndererek Mega Kurye firmasına ulaşabilirsiniz. Firmadaki yetkili kişi ismi: Rıdvan Bey

Yukarıdaki haritada Mega Kurye firmasının yaklaşık konumu gösterilmiştir. Firmanın tam konumuna ulaşmak için yazılan adresi navigasyon cihazınıza girebilir veya firmayı telefon ile arayarak yol tarifi isteyebilirsiniz.

Benzerlerine Göz Atın: Lojistik & Depolama

Geri bildiriminiz iletiliyor, lütfen bekleyin....
  
  

* Haritayı nasıl ekleyeceğinizi öğrenmek için tıklayın.

* Bildirimleriniz özenle değerlendirilmekte ve en geç 3 iş günü içerisinde gerekli düzeltmeler yapılmaktadır. Başvurunuz sonucundaki değişiklikleri takip etmek için bu sayfayı bir süre sonra tekrar ziyaret edin.

* Başka bir konuda iletişime geçmek için iletişim sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.