Modelsan Isı

Şehitkamil / Gaziantep
  Firma No: #553779
Makina & Ekipman


Ünvan: Modelsan Isı
Modelsan Isı
Adres:
Başpınar Organize Sanayii Bölgesi 5. Bölge 83535 No'lu Cadde No:16
Şehitkamil / Gaziantep / Türkiye
Modelsan Isı
Sponsorlu Bağlantılarm
Modelsan Isı Modelsan Isı Modelsan Isı
Yetkili: Hamdi Keleş
Modelsan Isı Modelsan Isı Modelsan Isı
Modelsan Isı Firması Nerede? Nasıl Gidilir?

1993 yılında kurulan “Modelsan Isı” ısıtma sektöründe kalorifer kazanları, buhar kazanları, kızgın yağ kazanları, boyler, eşanjör ve yakıt tankı imalatı ile sektörde faaliyet gösteren köklü firmalardan birisidir. Modelsan Isı, kısa zamanda sektör içinde kendini ıspaltayıp TSE, ISO 9001 ve CE belgelerini alarak, sanayi tipi kazanlar ve kalorifer kazanlarının imalatı konusunda sekötürnde söz sahibi firmalar arasına girmiştir. Modelsan Isı,  okul, hastane, kışla ve konutlar için en az yakıtla yüksek verim elde edilen ürünleri uzman ekip ve yüksek kalite prensibiyle üretmektedir.


Modelsan Isı firması Gaziantep ilinin Şehitkamil ilçesinde bulunmaktadır. Modelsan Isı adresi; Başpınar Organize Sanayii Bölgesi 5. Bölge 83535 No'lu Cadde No:16 Şehitkamil Gaziantep Türkiye şeklindedir.

Makina & Ekipman sektöründe faaliyet gösteren firma için Modelsan Isı telefon numarası  5324143312 olarak kayıtlıdır.

Ayrıca www.modelsanisi.com.tr internet sitesi üzerinden veya modelsanisi@hotmail.com adresine e-posta göndererek Modelsan Isı firmasına ulaşabilirsiniz. Firmadaki yetkili kişi ismi: Hamdi Keleş

Yukarıdaki haritada Modelsan Isı firmasının yaklaşık konumu gösterilmiştir. Firmanın tam konumuna ulaşmak için yazılan adresi navigasyon cihazınıza girebilir veya firmayı telefon ile arayarak yol tarifi isteyebilirsiniz.

Benzerlerine Göz Atın: Makina & Ekipman

Geri bildiriminiz iletiliyor, lütfen bekleyin....
  
  

* Haritayı nasıl ekleyeceğinizi öğrenmek için tıklayın.

* Bildirimleriniz özenle değerlendirilmekte ve en geç 3 iş günü içerisinde gerekli düzeltmeler yapılmaktadır. Başvurunuz sonucundaki değişiklikleri takip etmek için bu sayfayı bir süre sonra tekrar ziyaret edin.

* Başka bir konuda iletişime geçmek için iletişim sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.