Özkardeşler Makina Tic. A. Ş.

 
  Karaköy / Beyoğlu / İstanbul
  Firma No: #313746
Makina & Ekipman


Ünvan: Özkardeşler Makina Tic. A.Ş.
Özkardeşler Makina
Adres: Arapcami Mah. Tersane Cad. Bakır Sok. No:18
            Karaköy, Beyoğlu / İstanbul
            Türkiye
Özkardeşler Makina
Telefon: 2122544445
Özkardeşler Makina
Fax: 2122537932
Özkardeşler Makina
E-mail: info@ozkardeslermakina.com
Özkardeşler Makina
Web: www.ozkardeslermakina.com
Özkardeşler Makina
Harita/Kroki: (tam yeri) - Nasıl Gidilir?

Loading map...

Loading

Özkardeşler Makina 1954’ten beri makina ve hırdavat sektöründe yeralan Türkiye’nin köklü makina tedarikçisi konumundadır. Bünyesinde uluslararası markaları bulunduran Özkardeşler en iyi kaliteyi tüketicilerine sunmaktadır.
Özkardeşler Makina Atlas, FLEX, ultraLube gibi matkalarının Türkiye distribütörlüğünün yanısıra Dewalt, Black&Decker, Stanley, RidGid, KL, Cermax gibi markaların da bayiliğini yapmaktadır.
Özkardeşler makina her geçen sene büyüyerek Türkiye’nin parlayan makina ticaret şirketi olmaya devam edecektir.
Özkardeşler makina özellikle taşıma ve kaldırma sektöründe Atlas markası ile öne çıkmaktadır. Atlas markası ile; transpalet, akülü transpalet, maneul istif makinası, akülü istif makinası, forklift, kriko, caraskal, caraskal vinç, halatlı vinç, domuz arabası, platform vb taşıma ve kaldırma araçları satış ve teknik servis hizmetini vermektedir.

Özkardeşler Makina köklü Alman makina üreticisi FLEX ile; duvar zımpara makinası, kırıcı delici, matkap, taşlama makinası, kanal açma, granit delme, karot makinası, dekupaj testere, avuç taşlama vb elektrikli el aletleri ile öne çıkmaktadır.
Özkardeşler Makina ve sanayi sektöründeki yağlayıcı açığını kapatmak üzere tam profesyonel makina yağlayıcısı olan Amerikan yağ üreticisi UltraLube’u Tükiye’ye getirmiştir.

Özkardeşler Makina olarak hedefimiz 100. yılımıza doğru emin adımlarla ve daha da güçlenerek büyümek, küresel makina tedarik şirketi olabilmektir.


Aynı Sektördeki Diğer Firmalara Göz Atın: Makina & Ekipman

Geri bildiriminiz iletiliyor, lütfen bekleyin....
  
  

* Haritayı nasıl ekleyeceğinizi öğrenmek için tıklayın.

* Bildirimleriniz özenle değerlendirilmekte ve en geç 3 iş günü içerisinde gerekli düzeltmeler yapılmaktadır. Başvurunuz sonucundaki değişiklikleri takip etmek için bu sayfayı bir süre sonra tekrar ziyaret edin.

* Başka bir konuda iletişime geçmek için iletişim sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.