Paşa Döner

Esenyurt / İstanbul
  Firma No: #553527
Gıda & Temizlik


Ünvan: Paşa Döner
Paşa Döner
Adres:
Zafer Mah. Tonguç Baba Cad. No:94/1
Esenyurt / İstanbul / Türkiye
Paşa Döner
Sponsorlu Bağlantılarm
Paşa Döner Paşa Döner Paşa Döner Paşa Döner
Paşa Döner Firması Nerede? Nasıl Gidilir?

Paşa döner sadece tavuk but’u ile hazırlanmış döner  sunar. Bu yöntem ne kadar maliyetli ve zahmetli olursa olsun ,efsane Paşa Döner lezzetinin en önemli  sırrı olarak üretimin her aşamasında dikkatle sürdürülür .
Yerli ve milli üretimi ile ülke ekonomisine katma değer sunan Paşa Döner ; birçok sosyal projede yer alan ,insan odaklı ,sektöründe lider ve ulusal bir markadır.
Ürünlerimizden bazıları
tavuk but döner ,çocuk burger,yarım ekmek döner ,çeyrek ekmek döner ,yarım ekmek tavuk but döner ,yarım ekmek tavuk but döner,tavuk döner iskender,tombik tavuk buttan döner,tavuk buttan dürüm döner


Paşa Döner firması İstanbul ilinin Esenyurt ilçesinde bulunmaktadır. Paşa Döner adresi; Zafer Mah. Tonguç Baba Cad. No:94/1 Esenyurt İstanbul Türkiye şeklindedir.

Gıda & Temizlik sektöründe faaliyet gösteren firma için Paşa Döner telefon numarası 2127025005  olarak kayıtlıdır.

Ayrıca www.pasa-doner.com.tr internet sitesi üzerinden veya pasadonercomtr@yandex.com adresine e-posta göndererek Paşa Döner firmasına ulaşabilirsiniz. 

Yukarıdaki haritada Paşa Döner konumu gösterilmiştir. Harita üzerinden "Daha Büyük Haritayı Görüntüle" yazısına tıklayarak telefonunuzdan firmaya navigasyon açabilirsiniz.

Benzerlerine Göz Atın: Gıda & Temizlik

Geri bildiriminiz iletiliyor, lütfen bekleyin....
  
  

* Haritayı nasıl ekleyeceğinizi öğrenmek için tıklayın.

* Bildirimleriniz özenle değerlendirilmekte ve en geç 3 iş günü içerisinde gerekli düzeltmeler yapılmaktadır. Başvurunuz sonucundaki değişiklikleri takip etmek için bu sayfayı bir süre sonra tekrar ziyaret edin.

* Başka bir konuda iletişime geçmek için iletişim sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.