Rüzgarnet A.Ş.

Merkez / Niğde
  Firma No: #552471
Diğer Sektörler


Ünvan: Rüzgarnet A.Ş.
Rüzgarnet A.Ş.
Adres:
Esenbey Mah. No:19/C Rüzgarnet Plaza
Merkez / Niğde / Türkiye
Rüzgarnet A.Ş. Rüzgarnet A.Ş.
Fax: +90 (216) 2050606

Sponsorlu Bağlantılarm
Rüzgarnet A.Ş. Rüzgarnet A.Ş. Rüzgarnet A.Ş. Rüzgarnet A.Ş. Rüzgarnet A.Ş. Rüzgarnet A.Ş. Rüzgarnet A.Ş.
Rüzgarnet A.Ş. Firması Nerede? Nasıl Gidilir?

Türkiyenin 81 ilinde ve Tüm ilçelerde  Abone Alımı yapan SINIRSIZ,LİMİTSİZ,KOTASIZ hizmet veren İnternet Servis sağlayıcı.

RüzgarNET, öncelikle SINIRSIZ ve KOTASIZ internet hizmeti verir. Fiyatları her bütçeye uygun bir şekilde düzenler ve böylece EN HIZLI interneti EN UYGUN fiyata hizmet almanızı sağlar. RüzgarNET, ulusal internet servis sağlayıcı lisansı olan Akarnet telekom San. Tic. Ltd. Şti. nin tescilli markası olarak tüm TÜRKİYE’de internet hizmeti verir.
Kişiye özel sağladığı müşteri danışmanları ve Rüzgar Destek uygulaması üzerinden 7/24 online hizmeti ile kaliteyi bir araya getirerek müşteri memnuniyetini en üst düzeyde tutmayı hedefleyen Türkiye’nin yeni internet servis sağlayıcısıdır.


Rüzgarnet A.Ş. firması Niğde ilinin Merkez ilçesinde bulunmaktadır. Rüzgarnet A.Ş. adresi; Esenbey Mah. No:19/C Rüzgarnet Plaza Merkez Niğde Türkiye şeklindedir.

Diğer Sektörler sektöründe faaliyet gösteren firma için Rüzgarnet A.Ş. telefon numarası 2162050606  faks numarası 2162050606 olarak kayıtlıdır.

Ayrıca www.ruzgarnet.com.tr internet sitesi üzerinden veya info@ruzgarnet.com.tr adresine e-posta göndererek Rüzgarnet A.Ş. firmasına ulaşabilirsiniz. 

Yukarıdaki haritada Rüzgarnet A.Ş. konumu gösterilmiştir. Harita üzerinden "Daha Büyük Haritayı Görüntüle" yazısına tıklayarak telefonunuzdan firmaya navigasyon açabilirsiniz.

Benzerlerine Göz Atın: Diğer Sektörler

Geri bildiriminiz iletiliyor, lütfen bekleyin....
  
  

* Haritayı nasıl ekleyeceğinizi öğrenmek için tıklayın.

* Bildirimleriniz özenle değerlendirilmekte ve en geç 3 iş günü içerisinde gerekli düzeltmeler yapılmaktadır. Başvurunuz sonucundaki değişiklikleri takip etmek için bu sayfayı bir süre sonra tekrar ziyaret edin.

* Başka bir konuda iletişime geçmek için iletişim sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.