Samara Kozmetik

Kağıthane / İstanbul
  Firma No: #553756
Diğer Sektörler


Ünvan: Samara Kozmetik
Samara Kozmetik
Adres:
Çağlayan Mah. Park Cad. No:22-24 Kat:3 D:26
Kağıthane / İstanbul / Türkiye
Samara Kozmetik Samara Kozmetik
Sponsorlu Bağlantılarm
Samara Kozmetik Samara Kozmetik Samara Kozmetik
Yetkili: Mustafa Doğan

Samara Kozmetik Firması Nerede? Nasıl Gidilir?

İstanbul merkezli kozmetik alanında faaliyet gösteren firmamız toptan kozmetik parfüm alımı veya fason üretim yaptıracaktır.kaliteli olduğu sürece devamlı alım olacaktır.ilgilenen firmaların irtibatını bekliyoruz.


Samara Kozmetik firması İstanbul ilinin Kağıthane ilçesinde bulunmaktadır. Samara Kozmetik adresi; Çağlayan Mah. Park Cad. No:22-24 Kat:3 D:26 Kağıthane İstanbul Türkiye şeklindedir.

Diğer Sektörler sektöründe faaliyet gösteren firma için Samara Kozmetik telefon numarası 2129996901 5326690267 olarak kayıtlıdır.

Ayrıca www.doğanglobal.com internet sitesi üzerinden veya samarasatis@gmail.com adresine e-posta göndererek Samara Kozmetik firmasına ulaşabilirsiniz. Firmadaki yetkili kişi ismi: Mustafa Doğan

Yukarıdaki haritada Samara Kozmetik firmasının yaklaşık konumu gösterilmiştir. Firmanın tam konumuna ulaşmak için yazılan adresi navigasyon cihazınıza girebilir veya firmayı telefon ile arayarak yol tarifi isteyebilirsiniz.

Benzerlerine Göz Atın: Diğer Sektörler

Geri bildiriminiz iletiliyor, lütfen bekleyin....
  
  

* Haritayı nasıl ekleyeceğinizi öğrenmek için tıklayın.

* Bildirimleriniz özenle değerlendirilmekte ve en geç 3 iş günü içerisinde gerekli düzeltmeler yapılmaktadır. Başvurunuz sonucundaki değişiklikleri takip etmek için bu sayfayı bir süre sonra tekrar ziyaret edin.

* Başka bir konuda iletişime geçmek için iletişim sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.