Sas İzolasyon Yalıtım Teknolojileri

Yenişehir / Mersin
  Firma No: #552035
İnşaat & Emlak & Dekorasyon


Ünvan: Sas İzolasyon Yalıtım Teknolojileri
Sas İzolasyon
Adres:
2. Çevreyolu Üzeri, Valilik Karşısı
Erdemli, Yenişehir / Mersin / Türkiye
Sas İzolasyon Sas İzolasyon
Fax: +90 (850) 5323833

Sponsorlu Bağlantılarm
Sas İzolasyon Sas İzolasyon Sas İzolasyon
Yetkili: Sezer Öner
Sas İzolasyon Sas İzolasyon Sas İzolasyon
Sas İzolasyon Firması Nerede? Nasıl Gidilir?

Sas izolasyon YALITIM teknoloji lerinden merhaba;
Bayilik sistemini anlatacağız.
Dünyada İZOLASYON sorunu devam etmektedir. Bu sorunu kalıcı olarak sas izolasyon çözmüştür. Malzemesi teknikleri sadece sas izolasyon a aittir.malzeme satışı yoktur. biz emin ellerde profesyonel kişilerin yaptığı İZOLASYON sektörü haline getirdik. Sas Teknoloji bayileri oluşturduk. İşden anlasın anlamasın eğitim vererek il ve ilçesinde hizmet etmeye başlar. Kimsede olmayan teknoloji ile bölgesinde hizmet eder.teklif verdiği yerde aynısından benzeri olmadığı için tercih etmeleri RAKİPSİZ olmaları ,müşteri talep yoğunluğu yaşayarak hak ettiği yaklaşım ile karşılaşır.teklif de birim fiyatı isteğine bağlıdır. 10 yıl garanti kapsamındadır. Bayii uygulama sonrasında sas kalite ekibi kaliteyi müşteri memnuniyeti artırmak için inceleme yaparız.sorumluluğunu üzerimize alır müşteriye garanti belgesi veririz.
Bayii zorlandığı projelerde teknik destek veririz. Amaç hatasız işler yaparak maddi manevi olarak kazanalım ama hizmetin en iyisini yapalım,her yıl defalarca yapılan izolasyonunların insanlarımıza bir daha yaşatmayalım. Bu teknolojiyi art niyetli kişilere de engel olmamız gerekir bir kişinin hatasını herkes ödemesin diyerek kalite kontrol ederiz. Bayilik sistemi francihss sistemi bayinin bölgesine göre ücret belirlenir, 3/1 peşin kalan tutar hedeflediğimiz ciroya ulaştığı zaman öder. Para kazanalım ama hakkı ile kazanalım.
Bayii kar marjı %50,70 arasındadır.
Yapı marketlere satabileceği 2 ürünün satışı serbesttir. Bayinin bölge korumalı dır.başka bayii bölgenizde akrabasına iş yapacak olursa izin alması ve akrabası olduğunu açıklamak zorundadır.
Kısa sürede yüksek ciro ya ulaşırsınız.eleman yetiştirme de eğitimine bizler yardımcı oluruz. il yoğunluğu nedeniyle bölgenizde belirlediğiniz kişilere işçilik olarak alt taşeron modeli yaptırarak işleri imalatı kontrolü yaparak yürütmeniz daha doğrudur.işlerin yetişmesi konusunda müşteriye cevap vermede bu model daha doğrudur.özünde dürüst çalışkan işine saygısı olanlar formu doldurarak müracat edebilirsiniz.
Bu sorumluluğu yürüten arkadaşlara şimdiden teşekkür ederiz.


Sas İzolasyon firması Mersin ilinin Yenişehir ilçesinin Erdemli bölgesinde bulunmaktadır. Sas İzolasyon adresi; 2. Çevreyolu Üzeri, Valilik Karşısı Erdemli Yenişehir Mersin Türkiye şeklindedir.

İnşaat & Emlak & Dekorasyon sektöründe faaliyet gösteren firma için Sas İzolasyon telefon numarası 8505323833  faks numarası 8505323833 olarak kayıtlıdır.

Ayrıca www.sasizolasyon.com internet sitesi üzerinden veya sasizolasyon.com@yandex.com adresine e-posta göndererek Sas İzolasyon firmasına ulaşabilirsiniz. Firmadaki yetkili kişi ismi: Sezer Öner

Yukarıdaki haritada Sas İzolasyon konumu gösterilmiştir. Harita üzerinden "Daha Büyük Haritayı Görüntüle" yazısına tıklayarak telefonunuzdan firmaya navigasyon açabilirsiniz.

Benzerlerine Göz Atın: İnşaat & Emlak & Dekorasyon

Bu sayfadaki bilgileri düzenlemek veya sayfayı yayından kaldırmak için formu doldurun:
Bu formu bitirebilmek için tarayıcınızda JavaScript'i etkinleştirin.