Soytaş Nakliyat

Kadıköy / İstanbul
  Firma No: #551998
Lojistik & Depolama


Ünvan: Soytaş Nakliyat
Soytaş Nakliyat
Adres:
Sahrayıcedid Mah. Mümindere Cad. No:29/1
Kadıköy / İstanbul / Türkiye
Soytaş Nakliyat Soytaş Nakliyat
Sponsorlu Bağlantılarm
Soytaş Nakliyat Soytaş Nakliyat Soytaş Nakliyat
Yetkili: Yunus Bağlars

Soytaş Nakliyat Firması Nerede? Nasıl Gidilir?

İstanbul Evden Eve Nakliyat | Soytaş Nakliyat 444 6 921
İstanbul Evden Eve Nakliyat firmamız Soytaş Nakliyat olarak; 1953 yılından bu yana evden eve nakliyat işlemlerinizi, siz müşterilerimizin memnuniyetini misyon edinmiş bir biçimde, güvenilir, güler yüzlü ve son derece tecrübeli olan eşya keşif ve taşıma ekibimizle gerçekleştirmekteyiz.


Soytaş Nakliyat firması İstanbul ilinin Kadıköy ilçesinde bulunmaktadır. Soytaş Nakliyat adresi; Sahrayıcedid Mah. Mümindere Cad. No:29/1 Kadıköy İstanbul Türkiye şeklindedir.

Lojistik & Depolama sektöründe faaliyet gösteren firma için Soytaş Nakliyat telefon numarası 2165772317 5323558418 olarak kayıtlıdır.

Ayrıca www.soytasnakliyat.com.tr internet sitesi üzerinden veya soytasevdeneve@gmail.com adresine e-posta göndererek Soytaş Nakliyat firmasına ulaşabilirsiniz. Firmadaki yetkili kişi ismi: Yunus Bağlars

Yukarıdaki haritada Soytaş Nakliyat firmasının yaklaşık konumu gösterilmiştir. Firmanın tam konumuna ulaşmak için yazılan adresi navigasyon cihazınıza girebilir veya firmayı telefon ile arayarak yol tarifi isteyebilirsiniz.

Benzerlerine Göz Atın: Lojistik & Depolama

Geri bildiriminiz iletiliyor, lütfen bekleyin....
  
  

* Haritayı nasıl ekleyeceğinizi öğrenmek için tıklayın.

* Bildirimleriniz özenle değerlendirilmekte ve en geç 3 iş günü içerisinde gerekli düzeltmeler yapılmaktadır. Başvurunuz sonucundaki değişiklikleri takip etmek için bu sayfayı bir süre sonra tekrar ziyaret edin.

* Başka bir konuda iletişime geçmek için iletişim sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.