Sun Tekstil – Jimmy Key

Torbalı / İzmir
  Firma No: #552505
Tekstil & Giyim


Ünvan: Sun Tekstil - Jimmy Key
Sun Tekstil
Adres:
Yedi Eylül Mah. Celal Umur Cad. No:6/E
Torbalı / İzmir / Türkiye
Sun Tekstil
Sponsorlu Bağlantılar
Sun Tekstil Sun Tekstil
Sun Tekstil Firması Nerede? Nasıl Gidilir?

1997 yılında Sun Tekstil, kendi markasını yaratmak üzere yola çıkmış ve ilk Jimmy Key koleksiyonunu gerçekleştirmiştir. Bugün Türkiye’de 36 mağaza ve internet mağazasından hizmet vermektedir.

Jimmy Key farklı ve moda giyinmeyi tercih edenlere; rahat, spor fakat şık imaja sahip, her zaman stil sahibi, eğlence ve dinamizm içeren, günlük ve rahat giyim tarzında ürünler sunmaktadır. Jimmy Key, mağazacılık alanındaki deneyimini her geçen gün artan satış noktaları ile ürünlerini tüketicileri ile buluşturmaktadır.

Jimmy Key ‘i müşterileri tarafından aranan ve ilk tercih yapan kriter, anahtar parçalarla kombine elverişli, yüksek kalitede, moda ile uyumlu ürünleri sunmasıdır. Jimmy Key, dünya trendleri ile uyumlu, rahat ve şık ürünleri yüksek kalite standartları ile üretir. Aksesuarlarla rahatlıkla kombinlenebilen, güçlü temel ürünleri ulaşılabilir fiyat anlayışı ile bünyesinde barındırır.


Sun Tekstil firması İzmir ilinin Torbalı ilçesinde bulunmaktadır. Sun Tekstil adresi; Yedi Eylül Mah. Celal Umur Cad. No:6/E Torbalı İzmir Türkiye şeklindedir.

Tekstil & Giyim sektöründe faaliyet gösteren firma için Sun Tekstil telefon numarası 8502777070  olarak kayıtlıdır.

Ayrıca www.jimmykey.com internet sitesi üzerinden veya destek@jimmykey.com adresine e-posta göndererek Sun Tekstil firmasına ulaşabilirsiniz. 

Yukarıdaki haritada Sun Tekstil firmasının yaklaşık konumu gösterilmiştir. Firmanın tam konumuna ulaşmak için yazılan adresi navigasyon cihazınıza girebilir veya firmayı telefon ile arayarak yol tarifi isteyebilirsiniz.

Benzerlerine Göz Atın: Tekstil & Giyim

Geri bildiriminiz iletiliyor, lütfen bekleyin....
  
  

* Haritayı nasıl ekleyeceğinizi öğrenmek için tıklayın.

* Bildirimleriniz özenle değerlendirilmekte ve en geç 3 iş günü içerisinde gerekli düzeltmeler yapılmaktadır. Başvurunuz sonucundaki değişiklikleri takip etmek için bu sayfayı bir süre sonra tekrar ziyaret edin.

* Başka bir konuda iletişime geçmek için iletişim sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.