Tatlıcı Keno

Şahinbey / Gaziantep
  Firma No: #552378
Gıda & Temizlik


Ünvan: Tatlıcı Keno
Tatlıcı Keno
Adres:
Gümüştekin Mah. 14011 No'lu Sok. No:71/A
Şahinbey / Gaziantep / Türkiye
Tatlıcı Keno
Sponsorlu Bağlantılar
Tatlıcı Keno Tatlıcı Keno Tatlıcı Keno
Yetkili: Kenan Süzerer
Tatlıcı Keno Tatlıcı Keno Tatlıcı Keno
Tatlıcı Keno Firması Nerede? Nasıl Gidilir?

Gaziantep’e ilkleri getiren Tatlıcı Keno uzun yıllar mesleki tecrübesiyle, muhteşem lezzetleri Gazianteplilerin damak tadıyla buluşturuyor. 13 Çeşit Tatlı çeşiti ile sizlere hizmet vermenin mutluluk ve gururunu yaşıyoruz.  Gaziantep’te, ilk defa Minder Tatlısı, HaIka Tatlı ile Atom yapan ve bunun yanında Muzlu Kaymaklı Halka Tatlıyı yine ikramda bulunan TATLICI KENO siz müşterilerinden de son derece yoğun ilgi görüyor.


Tatlıcı Keno firması Gaziantep ilinin Şahinbey ilçesinde bulunmaktadır. Tatlıcı Keno adresi; Gümüştekin Mah. 14011 No'lu Sok. No:71/A Şahinbey Gaziantep Türkiye şeklindedir.

Gıda & Temizlik sektöründe faaliyet gösteren firma için Tatlıcı Keno telefon numarası  5326167174 olarak kayıtlıdır.

Ayrıca www.tatlicikeno.com internet sitesi üzerinden veya tatlicikeno@hotmail.com adresine e-posta göndererek Tatlıcı Keno firmasına ulaşabilirsiniz. Firmadaki yetkili kişi ismi: Kenan Süzerer

Yukarıdaki haritada Tatlıcı Keno konumu gösterilmiştir. Harita üzerinden "Daha Büyük Haritayı Görüntüle" yazısına tıklayarak telefonunuzdan firmaya navigasyon açabilirsiniz.

Benzerlerine Göz Atın: Gıda & Temizlik

Geri bildiriminiz iletiliyor, lütfen bekleyin....
  
  

* Haritayı nasıl ekleyeceğinizi öğrenmek için tıklayın.

* Bildirimleriniz özenle değerlendirilmekte ve en geç 3 iş günü içerisinde gerekli düzeltmeler yapılmaktadır. Başvurunuz sonucundaki değişiklikleri takip etmek için bu sayfayı bir süre sonra tekrar ziyaret edin.

* Başka bir konuda iletişime geçmek için iletişim sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.