Teknik Paten Havalandırma & Klima

Beyoğlu / İstanbul
  Firma No: #550616
Makina & Ekipman


Ünvan: Teknik Paten Havalandırma & Klima
Teknik Paten
Adres
Altın Bakkal Sok. No:4/A
34435 Tarlabaşı, Beyoğlu / İstanbul / Türkiye
Teknik Paten Teknik Paten Teknik Paten Teknik Paten
Yetkili: Alihan Temuçin
Teknik Paten Teknik Paten Teknik Paten Teknik Paten
Sponsorlu Bağlantılar

Yaklaşık Konum: - Nasıl Gidilir?

Teknik Paten Havalandırma & Klima markasıyla, 1998 yılında İstanbul’da hizmete başladık ve bugün de hizmetlerimize en profesyonel şekilde devam etmekteyiz. Havalandırma kanalı, havalandırma sistemleri ve klima servisi alanlarında bakım, temizlik, tamir, montaj, satış ve imalat hizmetlerimiz bulunmaktadır.

Havalandırma sistemleri, klimalar kadar çok talep edilen hizmet alanlarından birisidir. Ortamdaki kirli havayı dışarı aktarıp ortamın havasını her daim temiz tutan bu sistemlerden cafe, restaurant, otel, lokanta, otopark, boyahane, kahvehane, ofis, dükkan, işyeri ve bilimum her mekan yararlanmak istemektedir. Havalandırma sistemleri fiyatlarını merak edenler için ise mekanda yapılacak özel keşfe göre belirlenmektedir.

Havalandırma kanalı temizliği yine en çok talep edilen hizmet türlerinden biridir. Kanal içinde biriken toz, yağ ve bunun gibi atıklar hava sirkülasyonu olurken ortama dolacak ve ortamdaki kişilerin hasta olmasına kadar giden bir süreci başlatacaktır. En basitinden havalandırma sistemlerinin amacına aykırı olacaktır birikmiş bu kirler. O yüzden en düzgün, itinalı ve profesyonel ürünlerle havalandırma temizliği yapılmalıdır.

Klima bakımı ve klima temizliği yine öncelikli hizmetlerimizdendir. Özellikle yaz aylarında her işletme klimaya ihtiyaç duymaktadır. Klimaların odaya ve mekana serin bir hava vermesinin yanında temiz bir hava üflemesi de ancak periyodik bakımlarının ve temizliğinin yapılması ile mümkündür. İstanbul’da Şişli, Beyoğlu, Beşiktaş, Sarıyer, Zeytinburnu, Fatih, Eminönü, Bayrampaşa ve geri kalan tüm ilçelerde talep geldikten sonraki 48 saat içinde her semte servisimizi gönderiyoruz.


Diğerlerine Göz Atın: Makina & Ekipman


Geri bildiriminiz iletiliyor, lütfen bekleyin....
  
  

* Haritayı nasıl ekleyeceğinizi öğrenmek için tıklayın.

* Bildirimleriniz özenle değerlendirilmekte ve en geç 3 iş günü içerisinde gerekli düzeltmeler yapılmaktadır. Başvurunuz sonucundaki değişiklikleri takip etmek için bu sayfayı bir süre sonra tekrar ziyaret edin.

* Başka bir konuda iletişime geçmek için iletişim sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.