Uçarsu Bilgisayar

Kaş / Antalya
  Firma No: #552396
Diğer Sektörler


Ünvan: Uçarsu Bilgisayar
Uçarsu Bilgisayar
Adres:
Ova Mah. Belediye Cad. No:68
Kaş / Antalya / Türkiye
Uçarsu Bilgisayar
Sponsorlu Bağlantılarm
Uçarsu Bilgisayar Uçarsu Bilgisayar
Yetkili: Mehmet Ali Kotan

Uçarsu Bilgisayar Firması Nerede? Nasıl Gidilir?

Karasal wifi yörük obasına antwifi acentası Uçarsu Bilgisayar’ın hizmetidir. 5 yıldır kesintisiz internet hizmeti veriyoruz. Fakat tek işimiz kamera diyenler bizi takip etmekten geri kalmıyor. Biz taklit eden değil taklit edilen bir marka olma yolundayız. #uzaynet acentası olarakta yeni nesil interneti yörük obasında ilk kurulum bölgelerinden biri yapmanın mutluluğu ile bizi takip etmeye devam edin.


Uçarsu Bilgisayar firması Antalya ilinin Kaş ilçesinde bulunmaktadır. Uçarsu Bilgisayar adresi; Ova Mah. Belediye Cad. No:68 Kaş Antalya Türkiye şeklindedir.

Diğer Sektörler sektöründe faaliyet gösteren firma için Uçarsu Bilgisayar telefon numarası  5446163595 olarak kayıtlıdır. ucarsubilgisayar@hotmail.com adresine e-posta göndererek Uçarsu Bilgisayar firmasına ulaşabilirsiniz. Firmadaki yetkili kişi ismi: Mehmet Ali Kotan

Yukarıdaki haritada Uçarsu Bilgisayar firmasının yaklaşık konumu gösterilmiştir. Firmanın tam konumuna ulaşmak için yazılan adresi navigasyon cihazınıza girebilir veya firmayı telefon ile arayarak yol tarifi isteyebilirsiniz.

Benzerlerine Göz Atın: Diğer Sektörler

Geri bildiriminiz iletiliyor, lütfen bekleyin....
  
  

* Haritayı nasıl ekleyeceğinizi öğrenmek için tıklayın.

* Bildirimleriniz özenle değerlendirilmekte ve en geç 3 iş günü içerisinde gerekli düzeltmeler yapılmaktadır. Başvurunuz sonucundaki değişiklikleri takip etmek için bu sayfayı bir süre sonra tekrar ziyaret edin.

* Başka bir konuda iletişime geçmek için iletişim sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.