Ufuk Mobilya

Ataşehir / İstanbul
  Firma No: #553771
Ağaç & Mobilya


Ünvan: Ufuk Mobilya
Ufuk Mobilya
Adres:
Kayışdağı Mah. Dudullu Cad. Mecnun Sok. No:9
Ataşehir / İstanbul / Türkiye
Ufuk Mobilya Ufuk Mobilya
Fax: +90 (216) 4151770

Sponsorlu Bağlantılarm
Ufuk Mobilya Ufuk Mobilya Ufuk Mobilya
Yetkili: Yusuf Dereci
Ufuk Mobilya
Ufuk Mobilya Firması Nerede? Nasıl Gidilir?

Ufuk Dereci İnş. San. Tic. Ltd. Şti. olarak büro mobilyaları sektöründe yılların vermiş olduğu bilgi birikimi ve tecrübe ile masa grupları, sandalye, koltuk ve oturma grupları, dolaplar, okul malzemeleri ve aksesuarlar gibi ürünlerimiz ile mobilya sektörünün kalite ve uygun fiyat öncüsüyüz. Ofis bölme panel sistemlerimiz, tepeden tırnağa tasarım ve dizayn yaptığımız ofisler ve bürolar tamamen müşterilerimizin konforu ve rahatlığını düşünen pratik çözümlerdir.

Çalışma alanlarınızda renk ve desen bütünlüğü, rahat bir çalışma ortamı ve konfor arıyorsanız sunacağımız uygulamalar tam size göre. Konforlu, renk bütünlüğü olan, rahat ve etkin çalışma ortamı olarak dizayn edilmiş bir büro için anahtar teslim büro hizmetimizden yararlanabilirsiniz. Her bütçeye uygun, sağlam ve dayanıklı büro mobilyaları çeşitlerimiz ile yıllar boyu dayanıklı mobilyalara sahip olacağınızdan emin olabilirsiniz.

Tedariğini yaptığımız her projede amacımız; üstlendiğimiz her işi en iyi şekilde gerçekleştirebilmektir. Siz değerli müşterilerimize, açık, dostça ve kalite kriterlerini gözeterek yaklaşmak ve memnuniyetinizin sürekliliğini sağlamak olmazsa olmazlarımızdır.
Gerçekleştirdiğimiz tüm tedarik ve projelendirme işlerinde, müşteri isteğine en uygun ürünü sunmanın en önemli misyonumuz olduğunun her zaman bilincindeyiz.

Satış aşamasında ve satış sonrası, her anlamda size bir telefon kadar yakın ve sürekli yanınızda olduğumuzu bilmenizi isteriz. Bizlere her türlü görüş ve önerilerinizi iletmenizi diler, kendimizi sizden gelen bildirimlerle geliştireceğimizi taahhüt ederiz.


Ufuk Mobilya firması İstanbul ilinin Ataşehir ilçesinde bulunmaktadır. Ufuk Mobilya adresi; Kayışdağı Mah. Dudullu Cad. Mecnun Sok. No:9 Ataşehir İstanbul Türkiye şeklindedir.

Ağaç & Mobilya sektöründe faaliyet gösteren firma için Ufuk Mobilya telefon numarası 2164151740  faks numarası 2164151770 olarak kayıtlıdır.

Ayrıca www.ufukmobilya.com.tr internet sitesi üzerinden veya ufuk@ufukmobilya.com.tr adresine e-posta göndererek Ufuk Mobilya firmasına ulaşabilirsiniz. Firmadaki yetkili kişi ismi: Yusuf Dereci

Yukarıdaki haritada Ufuk Mobilya konumu gösterilmiştir. Harita üzerinden "Daha Büyük Haritayı Görüntüle" yazısına tıklayarak telefonunuzdan firmaya navigasyon açabilirsiniz.

Benzerlerine Göz Atın: Ağaç & Mobilya

Geri bildiriminiz iletiliyor, lütfen bekleyin....
  
  

* Haritayı nasıl ekleyeceğinizi öğrenmek için tıklayın.

* Bildirimleriniz özenle değerlendirilmekte ve en geç 3 iş günü içerisinde gerekli düzeltmeler yapılmaktadır. Başvurunuz sonucundaki değişiklikleri takip etmek için bu sayfayı bir süre sonra tekrar ziyaret edin.

* Başka bir konuda iletişime geçmek için iletişim sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.