Usçelik İnşaat

Başakşehir / İstanbul
  Firma No: #552173
İnşaat & Emlak & Dekorasyon


Ünvan: Usçelik İnşaat
Usçelik İnşaat
Adres:
İkitelli Organize Sanayi Bölgesi Pik Dökümcüler Sanayi Sitesi B5 Blok No:22/1
İkitelli, Başakşehir / İstanbul / Türkiye
Usçelik İnşaat
Sponsorlu Bağlantılarm
Usçelik İnşaat Usçelik İnşaat Usçelik İnşaat
Yetkili: Muhammet Özkan
Usçelik İnşaat Usçelik İnşaat Usçelik İnşaat Usçelik İnşaat
Usçelik İnşaat Firması Nerede? Nasıl Gidilir?

Çelik konstrüksiyon, demir doğrama ve ferforje uygulamaları, fuar ve ürün teşhir standları imalatı, park, bahçe, oyun ve spor grupları imalatı, kanopi, pergole, güvenlik bariyeri ve ekipmanları imalatı, tel ve çit uygulamaları, çatı, yangın merdiveni, depo, hangar, kapalı halı saha, hayvan barınağı ve , her türlü metal eşya ve mobilya imalatı yapıyoruz.


Usçelik İnşaat firması İstanbul ilinin Başakşehir ilçesinin İkitelli bölgesinde bulunmaktadır. Usçelik İnşaat adresi; İkitelli Organize Sanayi Bölgesi Pik Dökümcüler Sanayi Sitesi B5 Blok No:22/1 İkitelli Başakşehir İstanbul Türkiye şeklindedir.

İnşaat & Emlak & Dekorasyon sektöründe faaliyet gösteren firma için Usçelik İnşaat telefon numarası  5412954141 olarak kayıtlıdır.

Ayrıca www.uscelik.com internet sitesi üzerinden veya info@uscelik.com adresine e-posta göndererek Usçelik İnşaat firmasına ulaşabilirsiniz. Firmadaki yetkili kişi ismi: Muhammet Özkan

Yukarıdaki haritada Usçelik İnşaat firmasının yaklaşık konumu gösterilmiştir. Firmanın tam konumuna ulaşmak için yazılan adresi navigasyon cihazınıza girebilir veya firmayı telefon ile arayarak yol tarifi isteyebilirsiniz.

Benzerlerine Göz Atın: İnşaat & Emlak & Dekorasyon

Bu sayfadaki bilgileri düzenlemek veya sayfayı yayından kaldırmak için formu doldurun:
Bu formu bitirebilmek için tarayıcınızda JavaScript'i etkinleştirin.