Uvc Dezenfeksiyon Cihazları

Bakırköy / İstanbul
  Firma No: #552508
Medikal & Kozmetik


Ünvan: Uvc Dezenfeksiyon Cihazları
Uvc Dezenfeksiyon
Adres:
Kartaltepe Mah. Koşuyolu Cad. No:25B
Bakırköy / İstanbul / Türkiye
Uvc Dezenfeksiyon Uvc Dezenfeksiyon
Fax: +90 (212) 5707711

Sponsorlu Bağlantılarm
Uvc Dezenfeksiyon Uvc Dezenfeksiyon Uvc Dezenfeksiyon
Yetkili: Karolin Yücecan
Uvc Dezenfeksiyon Uvc Dezenfeksiyon Uvc Dezenfeksiyon Uvc Dezenfeksiyon
Uvc Dezenfeksiyon Firması Nerede? Nasıl Gidilir?

2012 yılında kurulan Lukas Güvenlik Teknolojileri sektöründe her geçen gün sağlam adımlarla yoluna devam etmektedir. Kurulduğu günden bu yana Türkiye’nin önde gelen firmalarının güvenliğini sağlayan Lukas Güvenlik Teknolojileri, her geçen gün artan kadrosu ve referansları ile güçlenmekte, ürün yelpazesini genişletmekte ve yeni çözüm ortakları edinmektedir.

Satış sonrası destek hizmetleriyle Türkiye’nin önde gelen kurum ve kuruluşlarına destek sağlayan Lukas Güvenlik, üst düzey organizasyonlarda da kiralama hizmetleriyle görev almıştır. Özellikle, X-Ray paket kontrol cihazları, Kapı ve El Tipi Metal Arama Dedektörleri, Bariyer grubu ürünlerinin kiralama hizmetlerini sunan firmamız bu anlamda tüm bu ürünleri kendi bünyesindeki stoğu ile bir arada sunabilecek güçlü bir yapıya sahiptir.

2017 yılından bu yana Techik marka  X-Ray paket kontrol cihazlarının Türkiye Distribütörlüğünü yürüten firmamız, 2020 yılından itibaren ülkemizin ihtiyaçları doğrultusunda Dezenfeksiyon ve Sterilizasyon ürünlerinde de müşterilerine kaliteli ve uygun çözümler sunmaya başlamıştır. UVC sterilizasyon cihazları üretimi noktasında 10 yıllık deneyimi olan ve bu alanda IUVA (Uluslararası Ultraviyole Derneği) standartlarında üretim yapmakta olan yerli üreticimizin gerek yurt içinde gerekse yurt dışında ürünlerinin satış ve satış sonrası hizmetlerini sunmaktan gurur duymaktayız.

Kaliteden ödün vermeden yolumuza devam etmek ve bizlere destek veren tüm müşterilerimize maksimum memnuniyeti sağlamak sektörümüze taahhüdümüzdür.


Uvc Dezenfeksiyon firması İstanbul ilinin Bakırköy ilçesinde bulunmaktadır. Uvc Dezenfeksiyon adresi; Kartaltepe Mah. Koşuyolu Cad. No:25B Bakırköy İstanbul Türkiye şeklindedir.

Medikal & Kozmetik sektöründe faaliyet gösteren firma için Uvc Dezenfeksiyon telefon numarası 2126607711  faks numarası 2125707711 olarak kayıtlıdır.

Ayrıca www.uvcdezenfeksiyoncihazlari.com internet sitesi üzerinden veya info@uvcdezenfeksiyoncihazlari.com adresine e-posta göndererek Uvc Dezenfeksiyon firmasına ulaşabilirsiniz. Firmadaki yetkili kişi ismi: Karolin Yücecan

Yukarıdaki haritada Uvc Dezenfeksiyon konumu gösterilmiştir. Harita üzerinden "Daha Büyük Haritayı Görüntüle" yazısına tıklayarak telefonunuzdan firmaya navigasyon açabilirsiniz.

Benzerlerine Göz Atın: Medikal & Kozmetik

Geri bildiriminiz iletiliyor, lütfen bekleyin....
  
  

* Haritayı nasıl ekleyeceğinizi öğrenmek için tıklayın.

* Bildirimleriniz özenle değerlendirilmekte ve en geç 3 iş günü içerisinde gerekli düzeltmeler yapılmaktadır. Başvurunuz sonucundaki değişiklikleri takip etmek için bu sayfayı bir süre sonra tekrar ziyaret edin.

* Başka bir konuda iletişime geçmek için iletişim sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.