Uzman Oto Servis

Eyüpsultan / İstanbul
  Firma No: #552823
Diğer Sektörler


Ünvan: Uzman Oto Servis
Uzman Oto
Adres:
Yeşilpınar Mah. Çiceksuyu Cad. Alize Sok. No:2/B
34065 Eyüpsultan / İstanbul / Türkiye
Uzman Oto
Sponsorlu Bağlantılarm
Uzman Oto Uzman Oto
Yetkili: Halil Basri Köse

Uzman Oto Firması Nerede? Nasıl Gidilir?

Her müşteri bizim için özeldir ve müşteri memnuniyeti, herşeyden önceliklidir. Müşterilerimizin çözüm ortağı ve doğal danışmanı olarak, onları daha yüksek düzeyde memnun etmek için, beklentilerini en ekonomik ve hızlı biçimde karşılayarak mükemmel ürün ve hizmet sunmak birincil görevimizdir. Kalite, kişisel ve kurumsal gelişimimiz için yaşamımızın vazgeçilmez bir unsuru ve şirket kültürümüzün en önemli değeridir. Kalitemiz hakkındaki ölçütü müşterilerimiz saptamaktadır. Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili müşteri görüş ve önerileri bağlayıcıdır. Uygun fiyat ve dürüst çalışmayı kendine ilke edinmiş olan UZMAN OTO SERVİS, sorun ve taleplerinize en kolay, en doğru ve hızlı çözümler üreterek satış ve satış sonrası hizmette de sizleri zor durumda bırakmayacak şekilde çalışmaktadır.


Uzman Oto firması İstanbul ilinin Eyüpsultan ilçesinde bulunmaktadır. Uzman Oto adresi; Yeşilpınar Mah. Çiceksuyu Cad. Alize Sok. No:2/B Eyüpsultan İstanbul Türkiye şeklindedir.

Diğer Sektörler sektöründe faaliyet gösteren firma için Uzman Oto telefon numarası  5331675398 olarak kayıtlıdır.  uzmanotoservis.business.site internet sitesi üzerinden Uzman Oto firmasına ulaşabilirsiniz. Firmadaki yetkili kişi ismi: Halil Basri Köse

Yukarıdaki haritada Uzman Oto firmasının yaklaşık konumu gösterilmiştir. Firmanın tam konumuna ulaşmak için yazılan adresi navigasyon cihazınıza girebilir veya firmayı telefon ile arayarak yol tarifi isteyebilirsiniz.

Benzerlerine Göz Atın: Diğer Sektörler

Geri bildiriminiz iletiliyor, lütfen bekleyin....
  
  

* Haritayı nasıl ekleyeceğinizi öğrenmek için tıklayın.

* Bildirimleriniz özenle değerlendirilmekte ve en geç 3 iş günü içerisinde gerekli düzeltmeler yapılmaktadır. Başvurunuz sonucundaki değişiklikleri takip etmek için bu sayfayı bir süre sonra tekrar ziyaret edin.

* Başka bir konuda iletişime geçmek için iletişim sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.