VİPARZ Oto Bayii

Kahta / Adıyaman
  Firma No: #541558
Otomotiv & Havacılık


Ünvan: VİPARZ Oto Bayii
VİPARZ Oto
Adres
Karşıyaka Mah. M. Akif Cad. No:54
Kahta / Adıyaman / Türkiye
VİPARZ Oto
Telefon: 8508502722
VİPARZ Oto VİPARZ Oto VİPARZ Oto
Yetkili: Ramazan Akbalık
VİPARZ Oto VİPARZ Oto
Sponsorlu Bağlantılar
VİPARZ Oto
Harita/Kroki: (tam yeri) - Nasıl Gidilir?

Devir tasarru devri olduğu için Viparz ailesi olarak , üyelerimizin yani siz değerli Viparz kullanıcılarının ihtiyaç duyduğu mal ve hizmetleri sizler adına ve sizler için en ucuza almayı en  birincil misyon addetmekteyiz.
Anlaşıldığı üzere Viparz’ın amacı mal ve hizmet fiyatını sizin umduğunuz düzeye çekmek dolayısıyla size ürünü en ucuz şekilde tedarik etmektir.

Sözün özü , siz değerli üye kullanıcı ya da müşterilerimiz adına anlaşmaya oturduğumuz firmaların fahiş fiyat uygulamalarına sizlerden aldığımız  güçle ve sizler adına  artık dur diyoruz .

İşte tam da bu yüzden Viparz’ı seçmelisiniz diye düşünüyoruz..

Peki nasıl oluyor da Viparz mal ve hizmetleri sizler adına ve sizler için en ucuza satın alabilmektedir ?

Çünkü farklı firma ya da markalara  ait ürün ve hizmetler için talep toplayan firmamız tanındıkça bu farklı firma ya da markalar için elimizdeki toplam talep miktarı da hatırı sayılır bir şekilde yükselmektedir.

Hemen her ürün için tek elde toplanan talebin oluşturduğu bu güç şirketimize , alım günlerinde ilgili firmalarla siz değerli müşterilerimiz adına daha güçlü bir şekilde pazarlığa oturabilme dolayısyla ürünleri en ucuza satın alabilme olanağı tanımaktadır.

Hele bazı markalar dünya çapında faaliyet gösterir ve biz sattıkları her ürün için ülke ülke topladığımız talepleri dünya ölçeğinde çok büyük bir halk alım gücüne dönüştürürüz. İşte bu bize sizler adına ve sizin için mal ve hizmetleri yok pahasına satın alma imkanı sunar.

Buna ilaveten ilgili firma ya da markaların  sağladıkları servis ve bakım yardımları da daha ucuz , bedavaya yakın  hatta zaman zaman bedava olur.

Örneğin tek bir alım için dünya ölçeğinde elimizde 1 000 000 araç (mal) alım talebi dolayısıyla bir o kadar da  sigorta (hizmet) talebi olduğunu varsayalım.Sizler adına her ikisini ne kadar ucuza alabileceğimizi varın siz hesaplayın.


Diğerlerine Göz Atın: Otomotiv & Havacılık

Geri bildiriminiz iletiliyor, lütfen bekleyin....
  
  

* Bildirimleriniz özenle değerlendirilmekte ve en geç 3 iş günü içerisinde gerekli düzeltmeler yapılmaktadır. Başvurunuz sonucundaki değişiklikleri takip etmek için bu sayfayı bir süre sonra tekrar ziyaret edin.

* Başka bir konuda iletişime geçmek için iletişim sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.