WOY GRUP

Üsküdar / İstanbul
  Firma No: #553323
Gıda & Temizlik


Ünvan: WOY GRUP
WOY GRUP
Adres:
Acıbadem Mah. Çeçen Sok. Akasya AVM No:25 İç Kapı No:426
Üsküdar / İstanbul / Türkiye
WOY GRUP
Sponsorlu Bağlantılarm
WOY GRUP WOY GRUP WOY GRUP
WOY GRUP Firması Nerede? Nasıl Gidilir?

Modern hayatı şekillendiren yeni keşiflerin öncülüğünü üstlenerek daha iyi bir yaşamın standartlarını oluşturmak için çalışan Woy Grup, 2020 yılında kurulmuştur. Müşterilerinin yanı sıra çalışanları, iş ortakları ve hatta rakipleri için bir tutkuya dönüşecek, sınıfının en iyisi yaşam tarzı markalarını bünyesinde barındıran WOY, çalıştığı alanlarda küresel bir oyuncu olma hedefiyle çalışmalarına devam etmektedir.

Otomotiv; inşaat, mimarlık, e-ticaret, restaurant, İthalat ve ihracat, Su Üretim tesisi, Organik gıda olmak üzere 8 ana sektörde faaliyet gösteren Woy Grubu ayrıca, mevcut hizmet verdiği sektörlerin yanı sıra teknoloji, spor ve eğlence alanındaki yeni yatırımlarıyla da büyümesini sürdürmektedir


WOY GRUP firması İstanbul ilinin Üsküdar ilçesinde bulunmaktadır. WOY GRUP adresi; Acıbadem Mah. Çeçen Sok. Akasya AVM No:25 İç Kapı No:426 Üsküdar İstanbul Türkiye şeklindedir.

Gıda & Temizlik sektöründe faaliyet gösteren firma için WOY GRUP telefon numarası 2167065410  olarak kayıtlıdır.

Ayrıca www.woygrup.com internet sitesi üzerinden veya woygrup@yandex.com adresine e-posta göndererek WOY GRUP firmasına ulaşabilirsiniz. 

Yukarıdaki haritada WOY GRUP konumu gösterilmiştir. Harita üzerinden "Daha Büyük Haritayı Görüntüle" yazısına tıklayarak telefonunuzdan firmaya navigasyon açabilirsiniz.

Benzerlerine Göz Atın: Gıda & Temizlik

Geri bildiriminiz iletiliyor, lütfen bekleyin....
  
  

* Haritayı nasıl ekleyeceğinizi öğrenmek için tıklayın.

* Bildirimleriniz özenle değerlendirilmekte ve en geç 3 iş günü içerisinde gerekli düzeltmeler yapılmaktadır. Başvurunuz sonucundaki değişiklikleri takip etmek için bu sayfayı bir süre sonra tekrar ziyaret edin.

* Başka bir konuda iletişime geçmek için iletişim sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.