Yalova Group

Merkez / Yalova
  Firma No: #552802
İnşaat & Emlak & Dekorasyon


Ünvan: Yalova Group
Yalova Group
Adres:
Bayraktepe Mah. Yakup Acar Cad. No:42
77200 Merkez / Yalova / Türkiye
Yalova Group
Sponsorlu Bağlantılarm
Yalova Group Yalova Group Yalova Group
Yetkili: Orbay Tuna

Yalova Group Firması Nerede? Nasıl Gidilir?

Yalova Group; İnşaat, Gayrimenkul, Geri Dönüşüm ve Tarım sektörlerinde faaliyet göstermektedir. Yalova Group’un bugüne dek gerçekleştirmiş olduğu projeler, yatırımlar ve yatırım ortaklıkları sayesinde bölgesinde lokomotif rol oynamaktadır .

Yalova Group sürekli gelişen vizyonu, güçlü kurumsal yapılanması, nitelikli çalışan kadrosu, sektörel bilgi ve birikimi, gerçekleştirdiği ve gerçekleştirmeyi planladığı projeler ile yükselen değer konumundadır.

Yalova Group bilgi ve liyakatı ön planda tutmaktadır. Yatırım yaptığı bölgelerde sosyal sorumluluk olgusunu en üst seviyede hissetmektedir. Özellikle gençlerimizin daha güzel yarınları için eğitim, spor, kültür ve sanatta birçok faaliyete imza atmaktadır.


Yalova Group firması Yalova ilinin Merkez ilçesinde bulunmaktadır. Yalova Group adresi; Bayraktepe Mah. Yakup Acar Cad. No:42 Merkez Yalova Türkiye şeklindedir.

İnşaat & Emlak & Dekorasyon sektöründe faaliyet gösteren firma için Yalova Group telefon numarası 2264447077  olarak kayıtlıdır.

Ayrıca www.yalovagroup.com internet sitesi üzerinden veya info@yalovagroup.com adresine e-posta göndererek Yalova Group firmasına ulaşabilirsiniz. Firmadaki yetkili kişi ismi: Orbay Tuna

Yukarıdaki haritada Yalova Group firmasının yaklaşık konumu gösterilmiştir. Firmanın tam konumuna ulaşmak için yazılan adresi navigasyon cihazınıza girebilir veya firmayı telefon ile arayarak yol tarifi isteyebilirsiniz.

Benzerlerine Göz Atın: İnşaat & Emlak & Dekorasyon

Bu sayfadaki bilgileri düzenlemek veya sayfayı yayından kaldırmak için formu doldurun:
Bu formu bitirebilmek için tarayıcınızda JavaScript'i etkinleştirin.