YGN Tesisat

Bayrampaşa / İstanbul
  Firma No: #539457
İnşaat & Emlak & Dekorasyon


Ünvan: YGN Tesisat - Su Kaçağı Tespiti
YGN Tesisat
Adres
100.Yıl Cad. No:12/A
Bayrampaşa / İstanbul / Türkiye
YGN Tesisat
Telefon: 5366034416
YGN Tesisat YGN Tesisat
Yetkili: Murat Yangın
Sponsorlu Bağlantılar
YGN Tesisat
Harita/Kroki: (tam yeri) - Nasıl Gidilir?

Su kaçağı problemleri geçmiş yıllarda olduğu gibi bu dönemde de kişilerin başını ağrıtıyor. Evlerde yaşanan su kaçaklarında kişiler bu problemleri kesin biçimde ve kısa bir sürede halledebilecek olan kişilerle çalışmak istiyorlar. Geçmiş dönemde bu işlemlere tesisatçılar bakıyordu. Bu kişiler evlerinize gelerek tahmini olarak su kaçağı tespiti yapıyor ve sonrasında banyo ya da tuvaletlerinizi kırmaya başlıyordu. Günümüzde teknolojinin gelişmesiyle birlikte artık bu yöntemler ortadan kalktı. Ancak hala bu yöntemleri kullanan tesisatçılar da var. Fakat kişiler su kaçağı problemlerinde bu kişilerle çalışmayı tercih etmiyor. Hem zamandan hem de maddi yönden çok avantajsız bir hizmet sunan bu kişiler git gide azalıyor.

Su kaçaklarının yerlerinin tespit edilmesi su kaçağı tespiti işlemini profesyonel makineler ile yapan firmaların görevi. Ancak evlerde yaşayan kişiler evlerinde su kaçağının olup olmadığını kendileri birkaç yöntem ile birlikte belirleyebilirler. Bu yöntemlerle su kaçağı probleminin olduğu belirlenirse profesyonel firmalarla irtibata geçilebilir. Su kaçaklarını tespit ederken eve gelen su faturaları oldukça belirleyici bir rol üstleniyor. Aileniz kaç kişilik ise bu sayıya göre evinize gelebilecek su faturası bedeli aşağı yukarı bellidir. Eğer tahmin edilen ücretin çok üzerinde bir su faturası ile karşılaşıyorsanız bu evinizde su kaçağının olabileceğini göstermektedir. Bu sonuca su faturaları birkaç ay takip ederek rahatlıkla ulaşabilirsiniz.


Diğerlerine Göz Atın: İnşaat & Emlak & Dekorasyon

Geri bildiriminiz iletiliyor, lütfen bekleyin....
  
  

* Bildirimleriniz özenle değerlendirilmekte ve en geç 3 iş günü içerisinde gerekli düzeltmeler yapılmaktadır. Başvurunuz sonucundaki değişiklikleri takip etmek için bu sayfayı bir süre sonra tekrar ziyaret edin.

* Başka bir konuda iletişime geçmek için iletişim sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.