YMP Prefabrik

Yenimahalle / Ankara
  Firma No: #552553
İnşaat & Emlak & Dekorasyon


Ünvan: YMP Prefabrik
YMP Prefabrik
Adres:
İvedik Organize Sanayi Özpetek Sanayi Sistesi 1397.Sok. OSB İş Merkezi 1/36
Ostim, Yenimahalle / Ankara / Türkiye
YMP Prefabrik
Sponsorlu Bağlantılarm
YMP Prefabrik YMP Prefabrik YMP Prefabrik
Yetkili: Ahmet Dinç

YMP Prefabrik Firması Nerede? Nasıl Gidilir?

Firmamız 15.01.1999 yılında YASİN METAL PREFABRİK SANAYİ adıyla şahıs firması olarak kurulmuştur, 10.06.2007 yılında YMP PREFABRİK İNŞ. SAN. VE TİC. LTD. ŞTİ. adıyla şirketleşerek prefabrik sektöründe siz değerli müşterilerimize hizmet vermektedir.

Dünya teknolojisini yakından takip ederek ve bu teknolojik gelişmeleri kullanarak siz değerli müşterilerimize kalitede en iyi, fiyatta en ekonomik olanı sunmakta, işlerimizi eksiksiz teslim etmekte ve daima yenilik arayışıyla özenle hizmet vermekteyiz.


YMP Prefabrik firması Ankara ilinin Yenimahalle ilçesinin Ostim bölgesinde bulunmaktadır. YMP Prefabrik adresi; İvedik Organize Sanayi Özpetek Sanayi Sistesi 1397.Sok. OSB İş Merkezi 1/36 Ostim Yenimahalle Ankara Türkiye şeklindedir.

İnşaat & Emlak & Dekorasyon sektöründe faaliyet gösteren firma için YMP Prefabrik telefon numarası 3123951136  olarak kayıtlıdır.

Ayrıca www.ympprefabrik.com internet sitesi üzerinden veya info@ympprefabrik.com adresine e-posta göndererek YMP Prefabrik firmasına ulaşabilirsiniz. Firmadaki yetkili kişi ismi: Ahmet Dinç

Yukarıdaki haritada YMP Prefabrik firmasının yaklaşık konumu gösterilmiştir. Firmanın tam konumuna ulaşmak için yazılan adresi navigasyon cihazınıza girebilir veya firmayı telefon ile arayarak yol tarifi isteyebilirsiniz.

Benzerlerine Göz Atın: İnşaat & Emlak & Dekorasyon

Bu sayfadaki bilgileri düzenlemek veya sayfayı yayından kaldırmak için formu doldurun:
Bu formu bitirebilmek için tarayıcınızda JavaScript'i etkinleştirin.