Yusuf Teknik Servis

Pendik / İstanbul
  Firma No: #552124
Diğer Sektörler


Ünvan: Yusuf Teknik Servis
Yusuf Teknik
Adres:
Kavakpınar Mah. Saraycık Sok. No:39
Pendik / İstanbul / Türkiye
Yusuf Teknik
Sponsorlu Bağlantılarm
Yusuf Teknik Yusuf Teknik Yusuf Teknik
Yetkili: Özgür Çeçen
Yusuf Teknik
Yusuf Teknik Firması Nerede? Nasıl Gidilir?

Firmamız uzun bir süredir kendi sektöründe en iyi şekilde müşterilerine hizmet vermeye özen gösteren bir firma olmuştur. Petek temizleme, kombi ve klima servisi, su kaçağı konularında hizmetler veriyoruz. Hizmetlerimizi verirken her zaman müşteri odaklı çalışmaya gayret ediyoruz. Firmamızın verdiği hizmetler de sorunların giderilmesinde kalıcı çözümler üretmeye ve her zaman çözüm odaklı olmaya özen gösteriyoruz. Hizmetlerimiz sırasında öncelikle sorunun kaynağına iniyor ve sonrasında müşteri onayı da alarak problemlerin giderilmesinde en iyi şekilde çalışmaya gayret gösteriyoruz.

Profesyonellikten ödün vermeden ve kaliteden şaşmadan verdiğimiz hizmetler sırasında müşterilerimizin günlük rutinlerini de bozmamaya gayret ediyoruz. Farklı hizmetler sırasında müşterilerimize her türlü desteği vermekten de memnuniyet duyuyoruz.


Yusuf Teknik firması İstanbul ilinin Pendik ilçesinde bulunmaktadır. Yusuf Teknik adresi; Kavakpınar Mah. Saraycık Sok. No:39 Pendik İstanbul Türkiye şeklindedir.

Diğer Sektörler sektöründe faaliyet gösteren firma için Yusuf Teknik telefon numarası  5327666146 olarak kayıtlıdır.

Ayrıca www.yusufteknik.com internet sitesi üzerinden veya yusuf@yusufteknik.com adresine e-posta göndererek Yusuf Teknik firmasına ulaşabilirsiniz. Firmadaki yetkili kişi ismi: Özgür Çeçen

Yukarıdaki haritada Yusuf Teknik konumu gösterilmiştir. Harita üzerinden "Daha Büyük Haritayı Görüntüle" yazısına tıklayarak telefonunuzdan firmaya navigasyon açabilirsiniz.

Benzerlerine Göz Atın: Diğer Sektörler

Geri bildiriminiz iletiliyor, lütfen bekleyin....
  
  

* Haritayı nasıl ekleyeceğinizi öğrenmek için tıklayın.

* Bildirimleriniz özenle değerlendirilmekte ve en geç 3 iş günü içerisinde gerekli düzeltmeler yapılmaktadır. Başvurunuz sonucundaki değişiklikleri takip etmek için bu sayfayı bir süre sonra tekrar ziyaret edin.

* Başka bir konuda iletişime geçmek için iletişim sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.